Popularne boty w aplikacji Discord

Dzisiaj przychodzę do was już z ostatnim artykułem z serii o botach. Dzisiaj porozmawiamy sobie o botach, które możemy dodać i używać w popularnej aplikacji do komunikacji o nazwie Discord. Jeżeli ktoś nie zna tej aplikacji to zostawiam tutaj linka do oficjalnej strony.

Jak dodać bota do naszego serwera?

Wystarczy wybrać bota, którego chcemy dodać do serwera, następnie logujemy się na nasze konto na Discordzie, a na koniec wybieramy serwer (lista serwerów ogranicza się tylko do tych, w których mamy uprawnienia do dodawania botów)

10 najciekawszych botów na Discordzie

Poniżej przedstawiam wam 10 najciekawszych botów, które każdy może używać na swoich serwerze:

  • Rythm i Groovy
  • Statbot
  • Apollo
  • Dank Memer
  • Dyno
  • MEE6
  • YAGPDB
  • Pancake Bot
  • Gajus
  • Equalizer

Rythm i Groovy

Najprościej mówiąc są to boty, które umożliwiają odtwarzanie muzyki na naszym serwerze. Wystarczy wpisać komendę (na przykładzie Rythm’a- !play [nazwa piosenki lub link do piosenki]) a bot sam wyszuka naszej piosenki. Wszystkie komendy znajdziecie pod tymi linkami

Linki: Rythm Groovy

Statbot

Statbot to również warty polecenia bot na naszym serwerze. Służy on do analizowania kto ile, na którym kanale spędził czasu oraz ile wiadomości dany użytkownik wysłał na dany kanał tekstowy. Po więcej zapraszam na oficjalną stronę.

Apollo

Najprościej mówiąc jest to bot, który umożliwia nam m.in. tworzenie ankiet dla użytkowników naszego serwera. Dzięki temu łatwiej jest zaplanować jakieś wydarzenie oraz poznać opinie innych o danym wydarzeniu. Więcej pod tym linkiem.

Dank Memer

Dank memer to po prostu bot wysyłający memy na dany kanał. Także jeżeli chcecie wysyłać sobie memy na wspólny kanał, bez szukania ich w czeluściach Internetu to jest to bot dla was! Więcej pod tym linkiem.

Dyno

Ten bot należy do grupy botów, służących m.in. do zarządzania serwerem. Do jego zadań należy: tworzenie ról, po skonfigurowaniu DJ-a odtwarzanie muzyki, wyciszanie i blokowanie użytkowników z samego czatu, a także tzw. softban, czyli uniemożliwienie danemu użytkownikowi usunięcie wiadomości. Link do Dyno.

MEE6

Kolejny bot bardzo przydatny w zarządzaniu. Posiada on automatyczny filtr antyspamowy i automoderator. Inną jego opcją jest konfiguracja ostrzeżeń dla użytkowników, którzy łamią pewne zasady, ustalone na serwerze. Innymi jego funkcjami są: niestandardowe  powitania nowych użytkowników, awansowanie użytkowników serwera na podstawie ich aktywności i wiele innych! Więcej pod linkiem

YAGPDB

Kolejny ciekawy bot z naszej listy. Umożliwia on dostarczenie szybkich informacji o nowym poście na redditcie czy o nowym flmiku na Youtubie. Umożliwia również tworzenie ról, które każda osoba może sobie dodać, klikając w odpowiednią emotikonę. Ma również funkcję automoderatora oraz możliwość tworzenia poleceń niestandardowych. Więcej dowiecie się z tego linku.

Pancake bot

Bot do konfigurowania moderacji, czatu głosowego, odtwarzania muzyki oraz wiele innych ciekawych funkcji, których dowiecie się z tego linku.

Gaius

To troszeczkę bardziej skomplikowany bot. Umożliwia on np. włączenie na naszym serwerze funkcji slowmode, posiada swój system ról i banowania. Zawiera również swój system automoderacji oraz weryfikacji. Więcej informacji pod linkiem.

Equalizer

Ten bot posiada wiele komend, dzięki którym możesz dodawać efekty obrazu, tworzyć tymczasowe kanały głosowe, wysyłać losowe memy. Inną funkcją jest możliwość tworzenia niestandardowych komend. Więcej informacji pod linkiem.

Na zakończenie

Botów dostępnych w Discordzie są niezliczone rzesze. Jeżeli kogoś zainteresował temat botów w tej aplikacji to zapraszam do szukania ciekawych botów np. na stronie Discord Bot List, dostępna pod tym linkiem. Czy znacie jakieś inne boty, które byście polecili? Napiszcie do nas w sekcji komentarzy, a nasz zespół skontaktuje się z wami jak najszybciej!

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Zapisz się na webinar