Kim jesteśmy?


CyberGeek – ma na celu ukazanie problemu związanego z bezpieczeństwem w sieci czy problem wykluczenia cyfrowego. Problemy te są powodem niedoinformowania części społeczeństwa na poruszane przez nas tematy. W związku z tym pragniemy uświadamiać ludzi, że te problemy mogą dotknąć każdego z nas. Chcemy również informować was na tematy związane z nowinkami technologicznymi, które w obecnie pojawiają bardzo często. W ramach naszego projektu będziemy prowadzić bloga, na którym artykuły będą pojawiać się 3 razy w tygodniu oraz media społecznościowe – Facebook oraz Instagram, gdzie posty będą się pojawiać równie często.

Nasz zespół


Piotr Pawłowski

Project Manager CEO

Siemka, jestem uczniem 3 klasy technikum o profilu mechatronicznym, na co dzień interesuję się fotografią, grafiką komputerową, a moją największą pasją są podróże. W naszym projekcie zajmuję się organizacją całego projektu, kontaktem z partnerami oraz przygotowuje artykuły na naszego bloga. Będę starał się odpowiadać na wasze maile, wiadomości oraz komentarze.

Marek Wołowski

Web Developer CIO

Jestem uczniem 3 klasy technikum. W wolnym czasie interesuję się elektroniką, robotyką oraz szeroko pojętą informatyką. Lubię czasami pograć sobie w gry komputerowe, a dodatkowo uczę się grać na gitarze elektrycznej. W projekcie zajmuję się prowadzeniem strony internetowej oraz rozwiązywaniem problemów technicznych. Będę też publikować artykuły na naszym blogu oraz pomagać w przypadkach problemów z naszą stroną.

Szymon Gwóźdź

Web Designer

Hej! Interesuję się motoryzacją, projektowaniem oraz programowaniem. W wolnym czasie tworzę aplikacje, gry mobilne oraz zajmuję się projektowaniem i wytwarzaniem modeli 3D. W zespole zajmuje się tworzeniem designu strony, w niedalekiej przyszłości również i prowadzeniem webinarów na temat cyberbezpieczeństwa. Mam nadzieję że dzięki naszemu projektowi świadomość ludzi odnośnie zagrożeń w internecie wzrośnie.

Tomasz Drewniak

Content Creator

Cześć, interesuję się fizyką, grami komputerowymi i nauką. Postanowiłem wziąć udział w tym projekcie z tego powodu, że zauważyłem ogrom problemów na które natrafiają nowi użytkownicy internetu, i nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Postanowiłem więc pomóc pisząc artykuły na temat narzędzi używanych w internecie, jak rozróżniać dobre źródła od złych źródeł w sieci oraz czym jest wykluczenie technologiczne i jak przeciwdziałać temu zjawisku.

Mateusz Dratwiński

Social Media

Hej! Jestem uczniem technikum, interesuję się podróżami, motoryzacją oraz UAV’s. W wolnym czasie konstruuje i latam dronami. W tym projekcie zarządzam social mediami, więc jeżeli macie jakieś pytanie to z chęcią odpowiem na facebooku lub Instagramie. Internet nie jest bezpiecznym miejscem a naszym zadaniem jest pomóc wam wyjść z niego cało :)

Dominika Labus

Social Media

Hejka! Jestem Dominika i uczęszczam do 3 klasy technikum o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Jestem jedyna dziewczyną w tym projekcie, napewno Was to nie zdziwiło. Interesuje się gotowaniem, biologią, czytaniem książek, modą oraz social mediami. W tym projekcie będę głównie zajmowała się naszymi stronami w mediach Instagramem i Facebookiem. Poprzez ten projekt chcemy uświadomić Wam ze internet też jest miejscem niebezpiecznym i warto wiedzieć co robić dobrze.

Dominik Hołubasz

Content Creator

Cześć! Jestem uczniem klasy mechatronicznej. Interesuję się muzyką (uczę się gry na fagocie oraz fortepianie), robotyką, nową technologią oraz grami komputerowymi. Postanowiłem się zaangażować w projekt społeczny z powodu wielu problemów, jakie zauważam we współczesnym Internecie. Piszę artykuły, mając nadzieje, że pewnego dnia Internet stanie się bezpieczniejszym miejscem oraz w celu uświadomienia ludzi o otaczającej nas technologii.


Zapisz się na webinar